FASCINATION ABOUT دستگاه تصفیه آب

Fascination About دستگاه تصفیه آب

Fascination About دستگاه تصفیه آب

Blog Article

در این مرحله باید پمپ جدید را در محل مورد نظر قرار داده و آن را پیچ کنید. به اتصالات زانویی پمپ نوار تفلون بزنید و به پمپ جدید وصل کنید.

البته این لیست به صورت دوره‌ای به‌روزرسانی می‌شود و دستگاه تصفیه آب جدید نیز به آن اضافه خواهند شد.

با این حال برای تعویض فیلتر تصفیه آب دستگاه خود با هر برندی میتوانید از کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن دستگاه شما سرویس گردد.

مخازن تصفیه آب در دو مدل استیل و فایبر گلاس در بازار عرضه میگردند. عملکرد کلی مخزن ذخیره تحت فشار به این صورت است که آب آشامیدنی داخل یک تیوپ پلاستیکی داخل مخزن ذخیره میگردد و دور تا دور این تیوپ که آب تصفیه شده در آن است تحت فشار باد خواهد بود تا در صورتی که شیر روی سینک را باز کردید تیوپ توسط فشار باد مچاله شده و آب تصفیه شده با فشار مناسب در اختیار شما قرار گیرد.

این مدل از برند تصفیه کننده آب مینروا، کامل‌ترین و پرفروش‌ترین تصفیه آب خانگی در ایران محسوب می‌شود و یک دستگاه تصفیه آب حرفه‌ای تمام عیار است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه این محصول مراجعه کنید.

توجه کنید که این مرحله به صورت شیمیایی واکنشی روی آب آشامیدنی انجام نمیدهد و تنها آب از سنگ های معدنی عبور میکند پس برای بدن هیچ گونه ضرری نخواهد داشت.

دارای فیلتر آب شیرین کن خانگی برای حذف بو، طعم و رنگ تلخ آب

س، ش، ص، ض لوازم یدکی برند سالوادور چرخ گوشت صنعتی سالوادور

ضمن این که وجود رسوبات سنگین در آب آشامیدنی باعث میشود تا کلیه و کبد توان هضم آن را نداشته باشند و به بافت این دو عضو داخل مهم بدن انسان آسیب برساند. فیلتر ممبران در بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی با کاهش سختی آب آشامیدنی هم نوشیدن آب را ساده تر کرده و هم رسوبات سنگین را more info به فاضلاب هدایت خواهد کرد.

بسیار مشاهده شده که برندهای متفرقه موجود در بازار ایران با قیمت‌های مختلف عرضه می‌گردند که مشتری را برای خرید سردرگم می‌نماید، اما برند مینروا با دارا بودن شاخص‌های قیمتی اصولی برای هر محصول یک قیمت ارائه می‌نماید و همچنین تمام آب شیرین کن ها با ضمانت به صرفه ترین قیمت در بازار ایران به فروش می‌رسند.

توجه نمایید که سیستم الترافیلتراسیون توانایی کاهش سختی آب را نداشته و نمیتواند آبی سالم برای نوشیدن در اختیار شما قرار دهد.

لازم به توضیح است آب قلیایی سبب تولید هیدروژن و پایین آمدن پتانسیل اکسید می‌شود.

از خدماتی که فروشگاه تصفیه آسا در کنار ارائه برندهای پرفروش در بازار ایران ارائه مینماید میتوان به موارد زیر اشاره نمود که این شرکت را از دیگر فروشگاه ها متمایز مینماید :

این فیلتر مواد شیمیایی باقی‌مانده در آب را از بین می‌برد و همچنین، اگر آب همچنان بو و طعم ناخوشایندی داشته باشد، آن را بهبود می‌بخشد.

Report this page